Nadační fond Agora 7

Komunitní oblast

Nadační fond Agora 7 spojuje společnosti a organizace, jejichž cílem je zlepšení kvality života, obzvláště pak ty, které pečují o seniory.
Našim cílem je zlepšit životní podmínky seniorů – zdravotnické, hygienické, sociální. Podílet se aktivně na tom, aby senioři nebyli vylučováni ze společnosti a pomoci jejich navrácení tam, kde již k jejich vyloučení došlo. Pomáhat seniorům obnovit chuť do života – dodat jim nový impuls a zapojit seniory do účasti na vzdělávacích programech, které podpoříme či zorganizujeme.

Na jakou činnost peníze nejspíše využijete?

Na projekt Zdravé jídlo: v Nadačním fondu Agora 7 zajišťujeme sociálně zněvýhodněným seniorům každé dva týdny donášky čerstvého ovoce a zeleniny. Právě to jsou totiž potraviny, na které jim v rozpočtu nezbývají prostředky. Jen v roce 2018 jsme rozdali 828 kg ovoce a zeleniny. Staráme o zdraví klientů našich partnerských organizací – Farní charita Holešovice, Pečovatelské centrum Prahy 7 a Armáda spásy v Praze 7. Za každých 50 korun zajístíme balíček pro jednoho seniora.

 www.agora7.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení