Novinky

Dopřejte si zaslouženou dovolenou!

 

Ani my nejsme vyjímka a někdy jí potřebujeme jako sůl. A ta je nad zlato, jak se praví
v pohádkách. Proto si bereme volno od 7.7. do 13.7. 2021. Zakázky, které budou objednány
do 2.7. 2021 k vám včas doplují. Takže AHOOJ !!!  šťastnou plavbu a po ní se můžete těšít na novou letní kolekci plnou sluníčka.
Vybrané projekty Charity gums

Výběr projektů, které si mezi sebe rozdělí příspěvky z každé prodané krabičky Charity Gums za rok 2021 a 2020, nebyl vůbec jednoduchý.

Vypsali jsme výběrové řízení, do kterého se mohla přihlásit jakákoliv organizace, pokud splňovala podmínky. Podmíky byly totožné jako v předchozích letech. Přihlašování probíhalo během dubna 2021, vyplněním online formuláře a zodpovězením několika otázek. Otázky byly jednoduché a chtěli jsme se z nich dozvědět, jak organizace definují svou pomoc, vizi a na co plánují dar využít. Důležité také bylo, aby popsaly vztah k našemu projektu, protože s nimi budeme spolupracovat a vzájemně o sobě informovat.
Přihlásilo se celkem 34 organizací a vybrali jsme tyto projekty:
Dílny tvořivosti
RC Radost
Tady a teď

Děkujeme všem, kteří se přihlásili. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, protože podpořit jsme chtěli úplně každý projekt.

Hledáme nejlepší návrh designu nových Charity Gums

Jsi kreativní? Znáš a miluješ slavná i neznámá místa v Karlovarském kraji? Jsi „karlovarák“ tělem i duší? Přenes svou vášeň na papír, plátno nebo do počítače a staň se autorem originálního designu našich žvejk a bloků ze speciální edice
s tématem Karlovarský kraj.

U příležitosti Světového dnu grafického designu vyhlašujeme soutěž o nej...design Charity Gums s tématem: Karlovarský kraj – Kraj příležitostí. Ztvárnit můžeš vše co se ti v kraji líbí, co miluješ, proč to tu máš rád nebo se sem rád vracíš, jakkoliv vtipně, ironicky, mile atd..

Hledáme poslední designový návrh  do nové speciální edice Charity Gums s motivy Karlovarského kraje. Vítězný návrh bude realizován a v té nejlepší společnosti dalších designů od kreativní patriotky Helen Čubové, známého knižního ilustrátora Dalibora Nesnídala, grafické designérky, která se podílela na Varyguide Aničky Tomáškové až po mladého, talentovaného Matěje Peterky.

Podmínky soutěže:

  1. Návrhy originálních designů na téma Karlovarský kraj – kraj příležitostí přijímáme od 27. dubna do 16. května 2021.
  2. V elektronické podobě nebo nafocené  je můžete zasílat na adresu info@charitygums.cz.
  3. Z těch nejlepších doručených designů vyberou vítězný návrh naši fanoušci a příznivci na Facebooku a Instagramu.
    V druhé půlce května představíme vybrané návrhy v některém z příspěvků. Návrh, který získá nejvíce lajků, vyhraje
    a stane se součástí naší nejnovější edice.
  4. Motiv se skládá ze dvou částí, v případě výhry bude motiv realizován a přizpůsoben k tisku.

Naše poslání
Poslání máme mnoho… Jedním z nich je podporovat kreativní umělce a neziskové organizace. Stejně jako design, ale milujeme i náš kraj, rozhodli jsme se, že z našich žvejk vytvoříme originální suvenýr nejen pro turisty v Karlovarském kraji.

Pojďte tvořit s námi!
Projekt Kraj příležitostí byl podpořen kreativním voucherem Karlovarského kraje.

Žádost u žvejkaček o podporu na rok 2021 a 2022 byla spuštěna!

I přes nepřízeň doby se nezvdáváme a chceme podporovat ty, kteří to potřebují! V roce 2021 a 2022 chceme podporovat tři organizace.
Při vybírání projektů klademe důraz na co nejširší škálu podporovaných činností a témat.

Přihlásit se budete moci přes tento formulář
https://forms.gle/zMvWNvob72bdzndP7
Ten bude ukončen k půlnoci 30. 4. 2021. Do konce května potom budeme všechny přihlášené informovat, jak výběr dopadl.

Přejeme mnoho úspěchů a děkujeme za šíření informací o projektu Charity Gums.

 

Zdravé žvejky do Velikonočního košíčku!

Vše je jinak !!! Tak zkuste letos zajíčkovi přibalit vtipný dáreček do kočíčku. Velikonoční sada jarních žvejkaček, nebo dětské kreativní sety pro zábavu. Velikonoce jsou úžasný a mimořádný svátek! Oslava jara, která přináší do našich domovů nejen paprsky slunce a voňavé dny, ale především naději. Naději, že s odchodem zimy přichází něco nového. Naše jarní žvýkačky jsou právě takové. Mimořádné. Přináší radost i naději všem kterým pomůžete.

Jarní kolekce zdravých žvejkaček je tu!

Staří Římané slavili v březnu nový rok…..Nový začátek. Jaro. 21. března se to chystá!
Tak buďte připraveni. Máme pro Vás skvělé jarní veganské žvejky, bločky a dárkové sety pro hezkou jarní náladu. Na našem eshopu si vyberete zbrusu nové, jarní designy!

Valentýnské žvejkačky

Valentýn je za chvilku tady! Tak obdarujte našimi chartitativními žvýkačkami vaše milé. V této smutné době je fajn udělat radost i malým drobným dárkem. Kromě žvýkaček najdete i bloky a dárky, které udělají  radost mamince, babičce, ale i tatínkovi nebo dědovi. ˇvýkačky jsou veganské, bez aspartamu a cukru a podpoříte nejen české ilustrátory, ale i neziskovky.

Podpora projektu "Kraj příležitostí"

Charity Art product a naše žvejky a bloky dostaly podporu projektu „Kraj příležitostí“. Získali jsme kreativní voucher
z programu rozvoje konkurenceschopnosti Karlovarkého kraje.
Již brzy se můžete těšit na speciální edici karlovarských žvýkaček!  

kraj_publicita

Dobré žvejky přejí krásné vánoce

Charitativní žvejky přejí všem krásné a pohodové prožití vánočních svátku a "pozitivní" vstup do Nového roku. Děkujeme všem, kteří našimi žvejkami udělali radost sobě nebo někomu jinému. Ve dnech 4. 1. až 8. 1. 2021 budeme mít inventuru, ale potom se na vás budeme těšit s novými motivy, které vykouzlí úsměvy na rtech.

Martin na bílém koni nepřijel, ale naše zimní motivy jsou tu!

V zimní kolekci najdete klasické vánoční motivy tak i novější. Letos jsme zimní kolekci doplnili i novými motivy jako je Liščí máma nebo Nohy v teple. Doufáme, že se vám naše motivy líbí a zůstanete nám věrní. Aktuální motivy najdete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení