Informace pro zákazníky

Souhrnné informace o E-shopu CharityGums.cz

E-Shop CharityGums.cz

Provozovatelem je společnost:

CHARITY ART PRODUCTS, S.R.O.

Hájek 27, 363 01 Ostrov

IČ: 03324346

DIČ: CZ03324346 

Ochrana osobních dat

Vážíme si Vaší důvěry a chráníme Vaše data před zneužitím. Vaše data shromažďujeme výhradně proto, abychom zkvalitnili naše služby. 

Bezpečnost Vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Abychom vám mohli nabídnout co nejkvalitnější služby, potřebujeme některá Vaše data znát. Veškeré informace o Vaší osobě však používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému. K informacím obsahujícím Vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které prošly příslušným školením a které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy.

Souhlas se zpracováním osobních dat

Stanete-li se zákazníkem internetového obchodu CharityGums.cz, dáváte již při registraci souhlas s tím, že údaje o Vás a Vašich nákupech budou shromažďovány a používány. S těmito údaji je zacházeno výhradně dle zákonem stanovených postupů a norem.

Vymazání osobních údajů

V případě, že chcete, aby Vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, zašlete prosím žádost o vymazání osobních údajů na adresu info[at]charitygums.cz. Vaše osobní údaje budou neprodleně z databáze odstraněny.

Poskytování dat třetím osobám

Vaše data, které uvádíte na CharityGums.cz jsou důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům mimo e-shop, s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk jako jsou banky, společnosti vydávající platební karty apod. a dodavatelům zajišťujícím dodávku konkrétního zboží. To však vždy pouze v rámci konkrétních případů s využitím těchto služeb a výhradně v mezích zákona na ochranu osobních údajů.

Dodací podmínky

Zásilky z CharityGums.cz dodáváme pouze v rámci České republiky. U objednávek s vyšší hodnotou může dodavatel resp. prodávající e-mailem či telefonicky ověřit pravost (či správnost obsahu) objednávky před jejím odesláním.

Způsob dopravy a platební metody

Minimální množství je 3 ks u jedné objednávky, maximální množství není stanoveno. Přepravné je 100 Kč, od 20 ks je zdarma.

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní služby GLS, proto požadujeme Váš telefon, aby Vám mohl kurýr před doručením balíku zavolat a ujistit se, že se na dané adrese právě nacházíte. Platba je možná předem pomocí jedné z nabízených platebních karet nebo na dobírku. Za dobírku se neplatí žádný poplatek.

Ceny a platnost nabídky

Veškeré ceny již zahrnují DPH 15 % (koncové ceny) a platí do odvolání nebo vyprodání zásob.

Záruka vrácení peněz

Nákupem žvýkaček na CharityGums.cz nic neriskujete. Pokud z jakéhokoliv důvodu změníte své nákupní rozhodnutí, můžete jej vrátit do 14 dnů od doručení bez udání důvodu. Zboží zasílejte s dodacím listem (jeho kopií) poštou na adresu: CHARITY ART PRODUCTS Bohuslava ze Švamberka 1229/8 140 00 Praha 4, Česká republika s průvodním dopisem obsahujícím číslo účtu. Zboží musí být neporušené, originálně zabalené a nepoužité. Neposílejte balík na dobírku. Pojistěte ho na odpovídající částku pro případ ztracení při přepravě. Příslušnou částku zašleme na Váš účet do 10 pracovních dnů od data přijetí vráceného zboží.

Výměna zboží

V případě, že jste obdržel/-la v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje grafickým designem, zašleme jiný Vámi vybraný výrobek, který si z naší nabídky vyberete. Účtováno Vám bude jen poštovné. V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek bez známek užívání, nepoškozený, v původním obalu spolu s dodacím listem zpět. Při zasílání výrobků zpět zvolte, prosím, vhodný obal, aby při přepravě nebyl výrobek poškozen nebo pomačkán. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz. Pojistěte zásilku na odpovídající hodnotu. Poštovné a balné si zákazník při výměně nebo vrácení zboží hradí sám.

Záruka vrácení peněz a výměny zboží platí jen pro nepoškozené a nepoužité zboží. Děkujeme za pochopení .)

Reklamace

Záruka začíná běžet v den převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka po dobu trvanlivosti výrobku. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně. Náklady na dopravu výrobku k nám hradí zákazník, zpět k zákazníkovi hradíme my. Výrobek přijímáme pouze v originálním obalu od výrobce. Vždy je třeba připojit popis vady, kopii kupního dokladu (dodacího listu) a kontakt na Vás. Každou reklamaci vyřizujeme bez zbytečného odkladu a o jejím průběhu bude zákazník vyrozuměn.