ROZKOŠ bez RIZIKA (R-R), o.s.

ROZKOŠ bez RIZIKA pomáhá lidem ohroženým infekcí HIV.

Kdekdo je odsuzuje, ale málokdo je ochoten přiznat jednoduchou rovnici – kde není poptávka, není nabídka. Prostitucí se v Češku živí několik tisíc žen. Pro některé lehce vydělané peníze, pro jiné šance, jak své děti „udržet“ na vysoké škole. Jenže riziko AIDS a dalších infekčních chorob hrozí v obou případech a v posledních dvou letech navíc počet nakažených skokově vzrostl. Informace o typu nemoci a ochraně přitom mají mnohé komerční sexuální pracovnice značně zkreslené.

Organizace Rozkoš bez Rizika nabízí svým klientům a klientkám bezplatné vyšetření v terénu (rychlotesty na HIV/syfilis), dermatovenerologická vyšetření, léky, kondomy a lubrikační gely. Funguje to už několik let – důvěru klientů si terénní pracovnice získají nabídkou zdravotnických služeb, načež  jim nabídnou i další služby typu sociální poradenství, krizovou intervenci nebo předání kontaktů.

www.rozkosbezrizika.cz

„Zdraví každého z nás ovlivňuje zdraví nás všech. Nic neomlouvá páchání bezpráví a násilí na ženě (člověku). Každý má právo na pomoc, když se rozhodne jakkoli změnit svůj život“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení