Žvýkačky CYKLISTICKÝ TANDEM

2 hodnocení
45 Kč
Skladem
Jezdíš, jezdím, jezdíme nebo snad šlapu, šlapeš, šlapeme?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žvýkačky bez cukru s jemnou příchutí máty, 10 ks, 13,5 g. Složení: Gumový základ, sladidlo: sorbitol, xylitol, maltitol, manitol, sukralóza, mátová příchuť, zvlhčovadlo: glycerol, stabilizátor: arabská guma, barvivo: titanium dioxid, leštidlo: karnaubský vosk, emulgátor slunečnicový lecitin, antioxidant: BHA. Výživová hodnota ve 100 g: energetická hodnota: 761 kJ/ 182 kcal, bílkoviny: 0 g, sacharidy: 76 g, cukry: 0 g, tuky: 0 g, nasycené mastné kyseliny: 0 g, vláknina: 0 g. Made in EU. Expirace uvedena na hliníkovém blistru se žvejkami. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Štěpán pochází z Prahy, ale jak říká, „DUŠÍ jsem, kdykoli to jde, mimo civilizaci, někde v lese, kde jsou v létě rozpálené pískovcové skály, v zimě kruté temné mrazy a kde mě nikdo neotravuje. Jsem tam se svojí přítelkyní a psem.“ Když Štěpán zrovna není u počítače nebo u skicáku, rád cestuje, leze po skalách a jezdí ultramaratony na horském kole. Prý se o něm říká, že je „arogantní profík“...

 

"Úspěch je pro mě cokoli, co vidím, že funguje a zapadá do nekonečné hierarchie tohohle vesmíru. Úspěch je to, že jsem na té správné cestě, že věci dokážu svobodně analyzovat, na základě čehož se snažím dělat správné kroky (v čemkoli). Tedy například u jakékoli zakázky je důležité, abych si s klientem porozuměl, když zjistím že je to hlupáček, tak ho pošlu někam. Když moje přítelkyně rudne jako rajče, je mi jasné, že tu podlahu už opravdu musím vytřít."

"Vizí do budoucna mám v hodně velkém záběru a zveřejnění těchto plánu by mohlo negativně ovlivnit jejich realizaci. Avšak stavební myšlenka je u všeho stejná: vysvětlit lidem, že dělat umění, nebo chcete-li užité umění, není to samé, jako jít do obchodu si koupit rohlík".

stepan_stransky         fluke logo