Štěpán Stránský

Webová stránka značky: Štěpán Stránský

Štěpán pochází z Prahy, ale jak říká, „DUŠÍ jsem, kdykoli to jde, mimo civilizaci, někde v lese, kde jsou v létě rozpálené pískovcové skály, v zimě kruté temné mrazy a kde mě nikdo neotravuje. Jsem tam se svojí přítelkyní a psem.“ Když Štěpán zrovna není u počítače nebo u skicáku, rád cestuje, leze po skalách a jezdí ultramaratony na horském kole. Prý se o něm říká, že je „arogantní profík“...

 

"Úspěch je pro mě cokoli, co vidím, že funguje a zapadá do nekonečné hierarchie tohohle vesmíru. Úspěch je to, že jsem na té správné cestě, že věci dokážu svobodně analyzovat, na základě čehož se snažím dělat správné kroky (v čemkoli). Tedy například u jakékoli zakázky je důležité, abych si s klientem porozuměl, když zjistím že je to hlupáček, tak ho pošlu někam. Když moje přítelkyně rudne jako rajče, je mi jasné, že tu podlahu už opravdu musím vytřít."

"Vizí do budoucna mám v hodně velkém záběru a zveřejnění těchto plánu by mohlo negativně ovlivnit jejich realizaci. Avšak stavební myšlenka je u všeho stejná: vysvětlit lidem, že dělat umění, nebo chcete-li užité umění, není to samé, jako jít do obchodu si koupit rohlík".

stepan_stransky         fluke logo

6 položek celkem
Set Cyklotandem
310 Kč
SET_CYKLOTANDEM
Set Modrá Praha
310 Kč
SET_MODRA_PRAHA
Žvýkačky CYKLOTANDEM
45 Kč
CYKLISTICKY TANDEM
Žvýkačky Koťátko
45 Kč
KOTATKO
Žvýkačky Modrá Praha
45 Kč
MODRA PRAHA
Žvýkačky TURISTA
45 Kč
TURISTA

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem