Žvýkačky VELKÝ DEN

Neohodnoceno
45 Kč
Skladem

Oslavte Váš velký den žvýkačkami! Nebo je věnujte někomu jinému i když nemá svůj velký den, ale je milovník lišek, zajíčků, oslav nebo jen milých přání. Každý den můžeme splavit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žvýkačky bez cukru s jemnou příchutí máty, 10 ks, 13,5 g. Složení: Gumový základ, sladidlo: sorbitol, xylitol, maltitol, manitol, sukralóza, mátová příchuť, zvlhčovadlo: glycerol, stabilizátor: arabská guma, leštidlo: karnaubský vosk, emulgátor slunečnicový lecitin, antioxidant: BHA. Výživová hodnota ve 100 g: energetická hodnota: 761 kJ/ 182 kcal, bílkoviny: 0 g, sacharidy: 76 g, cukry: 0 g, tuky: 0 g, nasycené mastné kyseliny: 0 g, vláknina: 0 g. Made in EU. Expirace uvedena na hliníkovém blistru se žvejkami. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Už od malička jsem měla potřebu se kreativně vyjadřovat, ale nikdy nezůstanu dlouho v jednom oboru. Proto mě těší, že mi stále přicházejí další příležitosti pro zkoušení nových věcí. Na střední škole jsem objevila lásku k fotografování a sklu. Na Vysoké škole uměleckoprůmyslové jsem se věnovala sochařství a konceptuální umění, ale nakonec jsem získala diplom v oboru Grafický design a vizuální komunikace.

Po několika letech jsem znovu změnila směr a posunula jsem se od užité grafiky k ilustracím. V roce 2016 jsem si pro radost založila značku Pozdrav z lesa / Send with Fox (Přání a smaltované brože) Měla jsem také skvělou příležitost vyzkoušet si různé profese, včetně kurátorky, manažerky, produkční a šéfredaktorky, a to v průběhu 14 let strávených v Czechdesign.

radka_machalicka