Žvýkačky SUPER_LETO

Novinka
1 hodnocení
45 Kč
Skladem

Super léto je tu! Vytáhněte plavky, slunečníky, matračky, lehátka a dejte si drink, odpočinek, relax, prostě Summer Vibes.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žvýkačky bez cukru s jemnou příchutí máty, 10 ks, 13,5 g. Složení: Gumový základ, sladidlo: sorbitol, xylitol, maltitol, manitol, sukralóza, mátová příchuť, zvlhčovadlo: glycerol, stabilizátor: arabská guma, barvivo: leštidlo: karnaubský vosk, emulgátor slunečnicový lecitin, antioxidant: BHA. Výživová hodnota ve 100 g: energetická hodnota: 761 kJ/ 182 kcal, bílkoviny: 0 g, sacharidy: 76 g, cukry: 0 g, tuky: 0 g, nasycené mastné kyseliny: 0 g, vláknina: 0 g. Made in EU. Expirace uvedena na hliníkovém blistru se žvejkami. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Vystudovala jsem nejprve na střední škole grafický design a poté Univerzitu Palackého v Olomouci v oboru Výtvarné výchovy a Muzejní a galerijní pedagogiky. Už při škole jsem začala vyučovat na základní škole výtvarnou výchovu. Externě spolupracuji s Dětskou galerií Lapidárium v broumovském klášteře. To mě přivedlo k tvorbě výtvarných edukačních listů a vymýšlení různých projektů především pro děti. Ve své tvorbě se věnuji především ilustraci a grafice.

https://www.instagram.com/mi.doubravova/