Set VÁNOČNÍ HOSTINA

320 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Nejen na vánoce si může udělat radost. Knížka "Levou zadní" se hodí celý rok a ještě se děti něco naučí.
Darujte žvýkačky, blok a obrázkovou knihu pro zvídavé čtenáře, kde se děti dozví co to je když hoříte nedočkavostí? nebo jste si dali do trumpety? Co znamenají tahle zvláštně znějící slovní spojení, kterým se odborně říká idiomy nebo frazémy. Dárek pro každou příležitost!
Set hostina obsahuje: 1x žvýkačky, 1x bloky a 1x knihu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žvýkačky

Žvýkačky bez cukru s jemnou příchutí máty, 10 ks, 13,5 g. Složení: Gumový základ, sladidlo: sorbitol, xylitol, maltitol, manitol, sukralóza, mátová příchuť, zvlhčovadlo: glycerol, stabilizátor: arabská guma, barvivo: titanium dioxid, leštidlo: karnaubský vosk, emulgátor slunečnicový lecitin, antioxidant: BHA. Výživová hodnota ve 100 g: energetická hodnota: 761 kJ/ 182 kcal, bílkoviny: 0 g, sacharidy: 76 g, cukry: 0 g, tuky: 0 g, nasycené mastné kyseliny: 0 g, vláknina: 0 g. Made in EU. Expirace uvedena na hliníkovém blistru se žvejkami. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Bloky

Odtrhávací blok se 100 stranami, ofset 80g.

Kniha

Nakladatelství Labyrint, autor Mariana Tutschová, kniha vázaná 64 stran, rozměry: 20,5 x 25,5 cm

 

Provdaná Hlubiňáková, vystudovala grafický design na FUD UJEP v Ústí nad Labem. Ilustrovala Velkou medvědí pohádku II (2016) Vladimíra Vilíma – některé motivy využila i pro návrh vliesové tapety. Autorsky debutovala knihou Zkratky (2017) přinášející notně neotřelé tipy pro efektivní využívání času. Na dokončení publikace Levou zadní, která vznikala jako magisterská práce, získala stipendium Miroslava Šaška.